ЦІНИ НА МАСАЖ В "REVIVE"

01

Класичний масаж

Ручний масаж всієї поверхні тіла або ж окремих його зон. В процесі процедури розслабляються стислі від напруги м’язи: їм повертається еластичність та гнучкість. Це відмінна профілактика серйозних захворювань.

Обрати послугу
01

Класичний масаж

Ручний масаж всієї поверхні тіла або ж окремих його зон. В процесі процелури розслабляються стислі від напруги мʼязи: ім повертається еластичність та гнучкість. Ще відмінна профілактика серйозних захворювань.

Обрати послугу
02

Ексклюзивні техніки

Всі представлені у нас техніки з різних куточків світу мають заспокійливу, розслаблюючу дію, знімають нервове і фізичне напруження, покращують загальне самопочуття і значно вирівнюють емоційний фон.

Обрати послугу
03

Корекція фігури

Масаж - це ефективний метод боротьби з целюлітом. Фахівці нашого салону допоможуть підібрати програму корекції фігури за Вашими індивідуальним особливостями.

Обрати послугу
04

Програми корекції фігури

Ефективні методики боротьби із зайвими сантиметрами та целюлітом зібрані у програми. Курси процедур по 10 сеансів з гарантованим результатом. Є можливість придбати кліп-карту з 10% знижкою.

Обрати послугу
05

Догляд за тілом

Щоб надовго зберегти молодість і привабливість, нам необхідний правильний догляд за тілом. Для підтримки шкіри в гарному стані рекомендується періодично проводити процедури пілінгу та обгортання.

Обрати послугу
06

Комплексні пропозиції

Ідеальний варіант для подарунку. Наші ексклюзивні спа-пакети для релаксу на будь-який смак. Обрати послугу

07

Комплексні пропозиції для двох

Це унікальна можливість провести незабутне побачення. Такі комплекси стануть ідеальним подарукном для душі і тіла.

Обрати послугу